Tursan Plastik Kırma Makinası, Kablo Kırma Makinası, Geri Dönüşüm Makinaları, Plastik Kırma Makinesi, Plastik Kırma Makinaları

HAKKIMIZDA

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar kaliteden ödün vermeyen, üretmiş olduğu ürünlerde kalite politikasıyla, makine ve makine ekipmanlarında arıza sorunlarını ve servis bakım işlemlerini en asgariye indirgemiştir. Kaliteli üretim yaparak müşterisini memnun etmeyi kendine prensip edinmiştir.

Firmamız kalitenin yanı sıra üretmiş olduğu tüm makine ve makine ekipmanlarında ar-ge çalışmasını ilke edinmiştir. Her ürettiği ürünü üretimine başlamadan önce bilgisayar ortamlarında Autocad, Cımatrıon gibi programlarda tasarımını ve taramasını yaparak üretmiş olduğu makine ve makine ekipmanlarının estetiksel, tekniksel ve teknolojik olarak geliştirmeyi prensip edinmiştir.

Firmamız üretmiş olduğu tüm makine ve makine ekipmanlarında satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiştir. Satış öncesi; Müşteri ilişkileri, müşteri ziyaretleri, firmamızın geliştirmiş olduğu makine tanıtımlarını yaparak müşteriyi bilgilendirir. Satış sonrası ise makine ve makine ekipmanları kurulumunda servis ekiplerimizin makine tanıtımını yapması, satış sonrası bilgi desteği, satış sonrasında makine veya makine ekipmanlarının bulunduğu yerde periyodik bakım, yurt içi yurt dışı fark etmeksizin 7/24 teknik ekip hizmeti ile müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Firmamız kalite, müşteri memnuniyeti,ar-ge çalışmaları yanı sıra en başta insana değer vererek makine ve makine ekipmanlarımızda çalışan işçilerin sağlığı ve iş güvenliği için gerekli çalışmaları benimseyerek en indirgenmiş iş kazasız makineler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Firmamız, gelişen dünya sanayi teknolojilerinde gerekli arge çalışmalarını yaparak, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst zirveye taşımaktır. Firmamız en iyi en güzel makineleri üretmeyi ilke edinerek, geri dönüşüm alanındaki sanayi makinelerini modern bir dizayn haline getirerek, insan gücü kullanılmaksızın, daha MODERN GERİ DÖNÜŞÜM sahalarını oluşturmayı vizyon edinmiştir. Firmamız güzel dünyamızda ki insan atıklarını , fabrika atıklarını tekrardan doğaya kazandırarak, yok olmakta olan doğa manzaraların doğada kalmasını isteyerek geri dönüşümsüz çevre bırakmayana dek çalışmayı vizyon edinmiştir